34,95 € s 20% DPH

29,13 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin CC Natural Sunless Primer™


Samoopaľovací krém od Designer Skin. Pre všetkých, ktorí určujú trendy a túžia po dych vyrážajúcej dokonalosti! Exkluzivita si našla seberovného v rade DS Faux Natural™. Rad bez potreby slnenia. Nanes si náš CC Primer pod tvoju obľúbenú kozmetiku od Designer Skin Sunless alebo UV opaľovací krém a maximalizuj tvoje stmavnutie. Budeš žiariť ako zlatistý oheň, zatiaľ čo sa ostatní budú snažiť rozlúštiť tajomstvo tvojho krásne opáleného vzhľadu. Nechaj ich vynadívať sa na teba do sýtosti. Niekedy môže byť aj predstieranie ok. Nový vzhľad a inovatívna formula z rady DS Faux Natural™ Sunless vďaka produktom z rady UV bronzerov a krémov bez potreby slnenia máš šancu získať dodatočnú výhodu.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Passion Fruit Mango (Vášnivé Ovocné Mango). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Color Balancing Sunless Maximizer with Pure Solar Peptides™, Color Correcting Primer, Energizing Caffeine and Coffee Seed, Odor Inhibiting Technology

Vlastnosti produktu

Color Correcting Primer - ružový odtieň podkladovej bázy na korekciu farby.
Color Balancing Sunless Maximizer with Pure Solar Peptides™ - pomáhajú dosiahnuť tmavšie opálenie rýchlejšie a majú vynikajúce vlastnosti.
Energizing Caffeine and Coffee Seed - dodávajú matnej a unavenej pleti vitalitu a sviežosť.
Odor Inhibiting Technology - technológia zabraňujúca zápachu pokožky.

Ako pôsobí produkt

Color Correcting Primer - ružový odtieň podkladovej bázy na korekciu farby „CC“ aktivuje okamžité a pomalé bronzery pre perfektne vyváženú farbu.
Color Balancing Sunless Maximizer with Pure Solar Peptides™ - pomáhajú dosiahnuť tmavšie opálenie rýchlejšie a majú vynikajúce vlastnosti vhodné aj na boj proti známkam starnutia. 
Energizing Caffeine and Coffee Seed - dodávajú matnej a unavenej pleti vitalitu a sviežosť a majú antioxidantné účinky.
Odor Inhibiting Technology - technológia zabraňujúca zápachu spolu s vôňou Passion Fruit Mango zanechá na pokožke príjemnú vôňu.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin CC Natural Sunless Primer™ 237ml

Napísať hodnotenie produktu