34,95 € s 20% DPH

29,13 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Instant Icon Face™


Pripraviť sa, Pozor, ICON! Špeciálne navrhnutý tak, aby tvojej pokožke dodal tmavé opálenie a zároveň ju aj spevnil, tento Crème bronzer zdokonalí tvoj vzhľad v jedinom okamihu. Bez ohľadu na to, či sa prechádzaš alebo si práve robíš selfie - vždy budeš dokonale pripravená za rekordne krátky okamih zažiariť! Bez oleja. Bez vône. Nekomedogénny. Nový DHA tvárový bronzer do kúpeľa. Do tvojej zbierky produktov na tvár. Obsahuje špeciálne stimulujúce zložky, ako je kyselina hylaurónová a kolagén, ktoré sa nachádzajú v exkluzívnej kozmetike bojujúcej proti známkam starnutia a tiež v kozmetických výrobkoch.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu bez parabénov.
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Dark Crème Face Bronzer, Hyaluronic Acid, Lavish 3D Finish™

Vlastnosti produktu

Dark Crème Face Bronzer - tmavý bronzujúci krém využívajúci DHA a karamel.
Hyaluronic Acid - podporuje produkciu kolagénu a bunkovú regeneráciu.
Lavish 3D Finish™ - používa zmes vitamínov a peptidov, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu.

Ako pôsobí produkt

Dark Crème Face Bronzer - tmavý bronzujúci krém využívajúci DHA a karamel pre okamžitý bronz a postupný vývoj farby.
Hyaluronic Acid - podporuje produkciu kolagénu a bunkovú regeneráciu, pomáha zvyšovať elasticitu pokožky a redukuje jemné vrásky.
Lavish 3D Finish™ - používa zmes vitamínov a peptidov, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu, vďaka čomu bude pokožka pevnejšia a už na prvý pohľad bude pôsobiť mladšie.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Instant Icon Face™ 100ml

Napísať hodnotenie produktu