5,95 € s 20% DPH

4,96 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin 14 Karat Gold Rush™


Zdá sa ti, že tvoj bronz nejako vybledol? Zamysli sa znova! Vystúp na novú úroveň bronzovania a získaj do zlatista opálenú pokožku s vedecky navrhnutým komplexom Defiance™ od Designer Skin. Tento exkluzívny komplex ti pomôže odhaliť potenciál solárneho opaľovania pre dosiahnutie novej úrovne opálenia, zatiaľ čo ti ultra-rafinované zlato dodá oslnivú žiaru, ktorú možno získať len z čistého zlata. Dotkni sa zlata, ktoré ťa rozžiari! Zlatisté opálenie je trendy a očarujúcejšie ako kedykoľvek predtým. Vychádza z popularity rady Designer Skin classic, 14 Karat Gold™.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Gilded Citrus (Pozlátený Citrus).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Defiance™ Tanning Complex, Gold of Pleasure Oil, Hyaluronic Acid, Ultra-Refined Gold

Vlastnosti produktu

Defiance™ Tanning Complex - opaľovací komplex Defiance™ bol odborne navrhnutý pre všetkých, ktorí už majú skúsenosti s opaľovaním a s využitím optimalizovanej zmesi zosilňujúcich čiastočiek, DHA a erytrulózy pre maximálne opálenie.
Gold of Pleasure Oil - s vysokým obsahom Omega-3 mastných kyselín pre hladkú a žiarivú pokožku.
Hyaluronic Acid - kyselina hyalurónová, známa tiež ako zázrak bojujúci s príznakmi starnutia, podporuje produkciu kolagénu a bunkovú regeneráciu.
Ultra-Refined Gold - rafinované zlato odráža a rozptyľuje svetlo, vďaka čomu pomáha zakryť nedokonalosti pokožky.


Ako pôsobí produkt

Defiance™ Tanning Complex - opaľovací komplex Defiance™ bol odborne navrhnutý pre všetkých, ktorí už majú skúsenosti s opaľovaním a s využitím optimalizovanej zmesi zosilňujúcich čiastočiek, DHA a erytrulózy pre podporu už existujúceho opálenia a maximalizovanie potenciálu solárneho opaľovania.
Gold of Pleasure Oil - s vysokým obsahom Omega-3 mastných kyselín pre hladkú a žiarivú pokožku a maximálnu regeneráciu pokožky.
Hyaluronic Acid - kyselina hyalurónová, známa tiež ako zázrak bojujúci s príznakmi starnutia, podporuje produkciu kolagénu a bunkovú regeneráciu pre zvýšenie elasticity pokožky a redukciu jemných vrások.
Ultra-Refined Gold - rafinované zlato odráža a rozptyľuje svetlo, vďaka čomu pomáha zakryť nedokonalosti pokožky a zvýrazniť vaše opálenie.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin 14 Karat Gold Rush™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu