19,95 € s 20% DPH

16,63 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Love Boho Free Spirit™ Tan Extender


Love Boho Free Spirit™ Tan Extender je uvoľňujúci predlžovač opálenia. Často sa hovorí, že si rovný rovného hľadá, objav teda aj ty dokonale pokojný a ľahký pocit a uži si perfektný oddych pri používaní nášho uvoľňujúceho predlžovača opálenia! Nájdi si svoje sladké miesto so zmesou minerálov Happy Hipster, ktorá tvoju farbu ochráni a predĺži, zatiaľ čo budú prírodné zložky tvoju pokožku upokojovať a zjemňovať po celý deň. Žijeme len raz, tak ži farebný a pestrý život s krásnym opálením! 

Hydratačný krém nie je vhodné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože môže blokovať proces opaľovania v soláriu a brániť plnému rozvinutiu farby. Najlepšie výsledky sa dosiahnu používaním hydratačného krému 2x denne, vždy po rannom a večernom sprchovaní. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Pineapple Blossom (Ananásový Kvet - citrón, granátové jablko, jazmín, céder). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Snaha o popularizáciu bohémskeho životného štýlu a módnych trendov, ktoré prinášame v dizajnových obaloch Love Boho™ a produktových popisoch.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

Beauty Balm, Happy Hipster Blend, Playful Papaya Blend, Sea Salt Blend

Vlastnosti produktu 

Beauty Balm - balzam krásy, luxusná zmes so zvláčňujúcou vrstvou na pokožkou dokonale priľne a umožní jej prirodzenú rehydratáciu pre dokonalú jemnosť a žiaru.
Happy Hipster Blend - zmes Happy Hipster, fosfor a draslík z morskej soli podporujú vstrebávanie vitamínov do pokožky.
Playful Papaya Blend - zmes hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnáva nerovnomerný tón pokožky.
Sea Salt Blend - zmes morskej soli, dovoľ oceánu osviežiť, obnoviť a zremineralizovať tvoju pokožku pomocou horčíka a vápnika v morskej soli.

Ako pôsobí produkt

Beauty Balm - balzam krásy, luxusná zmes so zvláčňujúcou vrstvou na pokožkou dokonale priľne a umožní jej prirodzenú rehydratáciu pre dokonalú jemnosť a žiaru, 95 % prírodných látok a bez parabénov.
Happy Hipster Blend - zmes Happy Hipster, fosfor a draslík z morskej soli podporujú vstrebávanie vitamínov do pokožky pre dlhotrvajúce opálenie.
Playful Papaya Blend - zmes hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnáva nerovnomerný tón pokožky pre jej jemný a hladký vzhľad.
Sea Salt Blend - zmes morskej soli, dovoľ oceánu osviežiť, obnoviť a zremineralizovať tvoju pokožku pomocou horčíka a vápnika v morskej soli pre vyživenú a krásnu pokožku.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Love Boho Free Spirit™ Tan Extender 300ml

Napísať hodnotenie produktu