84,95 € s 20% DPH

70,79 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Sustain™ Natural Bronzer


Prírodný bronzer! Konajte zodpovedne, aby mohli zdroje našej planéty poslúžiť aj ďalším generáciám! U nás, v Swedish Beauty, sú naše formulky inšpirované zložkami, ktoré sa nachádzajú v samotnej prírode. Milujeme Zem a chceme sa o ňu starať, kým sme tu, preto je dôležité vrátiť jej všetko to, čo sme si od nej vzali. Vďaka našej oddanosti životnému prostrediu sa nám podarilo starostlivo vytvoriť kolekciu vysokokvalitných a účinných prípravkov, ktoré obsahujú trvalo udržateľné, organické a prírodné zložky a potešia teba aj tvoju pokožku! Využi to najlepšie, čo nám naša Matka Príroda ponúka s prípravkom od Swedish Beauty Sustain™. Krása v celej svojej nádhere s Brightest™

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Island Party (Ostrovná Párty - bublinková limetka, krémova broskyňa, malina, santalové drevo). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Doplňujúci produkt od Swedish Beauty z rady Botanica™.
  • Snaha o popularizáciu trvalej udržateľnosti v produktoch určených na starostlivosť o pokožku.
  • Snaha o popularizáciu organických prísad v produktoch určených na starostlivosť o pokožku.
  • Trvalo udržateľné prísady, organické prísady, bez syntetických farbív, gluténov, sóje, obsahu mastných kyselín, silikónu, parabénov, síranov, BPA.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

100% Natural Herbalodorant™, Go Silky™, Organic Persimmon, Sustainable Babacu Oil, Sustainable Cupuacu Butter, Sustainable & Organic Natural Bronzers

Vlastnosti produktu 

100% Natural Herbalodorant™ - 100% prírodný Herbalodorant™ obsahuje zložky zabraňujúce vzniku nepríjemného zápachu.
Go Silky™ - rovnomerne odráža svetlo, vďaka čomu redukuje viditeľnosť jemných línií a vrások, pokožku zanecháva hladkú a jemnú.
Organic Persimmon - organické kaki dodáva pokožke draslík, vápnik a železo.
Sustainable Babacu Oil - trvalo udržateľný olej z Babacu rýchlo sa vstrebáva, pokožku upokojuje a hydratuje.
Sustainable Cupuacu Butter - trvalo udržateľné maslo Cupuacu pokožku bohato hydratuje.
Sustainable & Organic Natural Bronzers - trvalo udržateľné organické a prírodné bronzery optimalizujú farbu opálenia.

Ako pôsobí produkt

100% Natural Herbalodorant™ - 100% prírodný Herbalodorant™ obsahuje zložky zabraňujúce vzniku nepríjemného zápachu pre celkový svieži pocit.
Go Silky™ - rovnomerne odráža svetlo, vďaka čomu redukuje viditeľnosť jemných línií a vrások, pokožku zanecháva hladkú a jemnú ako hodváb.
Organic Persimmon - organické kaki dodáva pokožke draslík, vápnik a železo, ktoré dokážu účinne oživiť aj unavenú a mdlú pleť. 
Sustainable Babacu Oil - trvalo udržateľný olej z Babacu rýchlo sa vstrebáva, pokožku upokojuje a hydratuje bez toho, aby na nej zanechal mastný pocit. 
Sustainable Cupuacu Butter - trvalo udržateľné maslo Cupuacu pokožku bohato hydratuje pre dosiahnutie jemnej a krásne hydratovanej pokožky.
Sustainable & Organic Natural Bronzers - trvalo udržateľné organické a prírodné bronzery optimalizujú farbu opálenia na tmavšiu pre dosiahnutie krásnych výsledkov bez veľkej námahy.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Sustain™ Natural Bronzer 290ml

Napísať hodnotenie produktu