64,95 € s 20% DPH

54,13 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Plumiscuous™


Nekontrolovateľne tmavý DHA Bronzer! Nedovoľ tvojmu opaľovaciemu krému, aby bol podpriemerný, dopraj si maximum! Dosiahni bláznivú, sexy farbu s intenzívnymi vlastnosťami slivky s naším najočakávanejším DHA bronzerom. Vďaka obsahu 3 rôznych druhov exotických sliviek pokožku dokonale zvláčňuje a hydratuje - teraz sa už môžeš hrať po celý deň, aj noc! Starostlivosť o pokožku bude s Plumiscuous™ oveľa viac sexy! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Berry Naughty (Neposlušná Bobuľa - slivka, melón, figa, pižmo). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Rozšírenie populárnej rady produktov Botanica™.
  • Doplňujúci produkt ku Cutecumber™ DHA Bronzeru.
  • Snaha o popularizáciu produktu Plum v rámci produktov určených na starostlivosti o pokožku.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

Boosted BioBronze™ Blend, DHA Bronzer, EcoElements, Eco-Trio™ Moisture Blend, Plum Crazy Blend

Vlastnosti produktu 

Boosted BioBronze™ Blend - zmes Boosted BioBronze™ tropické ovocné smoothie.
DHA Bronzer - bronzer DHA, kombinácia DHA a kozmetických bronzerov.
EcoElements - eko zložky, vitamíny A, C a E, ktoré sa nachádzajú v aloe.
Eco-Trio™ Moisture Blend - hydratačná zmes Eco-Trio™ sofistikovaná kombinácia oleja z avokáda, slnečnicového oleja a aloe.
Plum Crazy Blend - zmes bláznivá slivka, kombinácia troch sliviek bojuje proti voľným radikálom, redukuje viditeľnosť jemných línií i vrások.

Ako pôsobí produkt

Boosted BioBronze™ Blend - zmes Boosted BioBronze™ tropické ovocné smoothie z prírodných farebných zosilňujúcich zložiek.
DHA Bronzer - bronzer DHA vďaka kombinácii DHA a kozmetických bronzerov sa teraz môžeš pripraviť na dokonale zlatistú farbu.
EcoElements - eko zložky, vitamíny A, C a E, ktoré sa nachádzajú v aloe, dodávajú pokožke potrebnú výživu.
Eco-Trio™ Moisture Blend - hydratačná zmes Eco-Trio™ sofistikovaná kombinácia oleja z avokáda, slnečnicového oleja a aloe pokožku hydratuje a upokojuje.
Plum Crazy Blend - zmes bláznivá slivka, kombinácia troch sliviek bojuje proti voľným radikálom, redukuje viditeľnosť jemných línií i vrások a pokožku dokonale zvláčňuje a hydratuje.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Plumiscuous™ 250ml

Napísať hodnotenie produktu