5,25 € s 20% DPH

4,38 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Pink Party™


P25 bronzer na spoločenské udalosti. Balóny, torta, konfety! Si presne tým svetlým a žiariacim živlom párty, ktorý miluje prípitky, tak „Na zdravie“! Obohať svoju partiu a priprav si pozvánku na ten najhorúcejší bronzový úder v meste! Nájdi si svoje opaľovacie sladké miestečko s delikátnou zmesou bronzerov a pridaj na tortu tvojho opálenia čerešničku v podobe kokosového cukru, ktorý tvoju pokožku dokonale vyhladí a hydratuje. Spievaj, tancuj a trblietaj sa na scéne s týmto bronzerom, ktorý je plný spomienok. Život je Pink Party™, tak sa poďme opáliť!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Champagne Wishes (Šampanské Želanie - oceánske vlny, jablko, fialka, santalové drevo).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Vychádza z úspechu Rady Odtiene ružovej s pridaním nového bronzera.
  • Oživenie produktovej ponuky v cenovom rozmedzí odporúčanej ceny 30-40 EUR o nový bronzer.
  • Snaha o popularizáciu očarujúceho a luxusného životného štýlu párty dievčaťa v dizajnových obaloch a popisoch výrobkov.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Coconut Sugar, Flawless Finish Moisture, P25 Social Scene Bronzers, Toning and Rejuvenating Blend

Vlastnosti produktu

Coconut Sugar - kokosový cukor kokosový olej dodáva pokožke v spojení s trstinovým cukrom.
Flawless Finish Moisture - bezchybná záverečná hydratácia superhydratačné zložky podporujú žiarivý bronz pre perfektnú pokožku.
P25 Social Scene Bronzers - bronzer na spoločenské udalosti P25 DHA dodáva pokožke postupnú zlatú farbu.
Toning and Rejuvenating Blend - tonizačná a omladzujúca zmes kofeín a alantoín pokožku tónujú a omladzujú.

Ako pôsobí produkt

Coconut Sugar - kokosový cukor kokosový olej dodáva pokožke v spojení s trstinovým cukrom hladký a jemný vzhľad.
Flawless Finish Moisture - bezchybná záverečná hydratácia superhydratačné zložky podporujú žiarivý bronz pre perfektnú pokožku, ktorá nezostane bez obdivu.
P25 Social Scene Bronzers - bronzer na spoločenské udalosti P25 DHA dodáva pokožke postupnú zlatú farbu, zatiaľ čo sladká figa a karamel nádherné opálenie vyzdvihujú.
Toning and Rejuvenating Blend - tonizačná a omladzujúca zmes kofeín a alantoín pokožku tónujú a omladzujú pre jej vyvážený a žiarivý vzhľad.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Pink Party™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu