46,50 € s 20% DPH

38,75 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Love Boho™ Rebel Chic Natural Bronzer


Love Boho™ prírodný bronzer Rebel Chic. Tancuj a opaľuj sa v rytme vlastných bubnov! Narodila si sa ako odvážna divožienka, zostaň teda rovnako nespútaná aj s naším prírodným bronzerom Rebel Chic, ktorý nikdy neskrotíš. Oddaj sa svojej túžbe po krásnej farbe a dokonalom opálení s bronzermi Wild Style, zatiaľ čo zmes hravej papáje oslobodí tvoju pokožku aj dušu! Miluješ rock and roll, tak kašli na pravidlá, buď neposlušné dievča - veď tento bronz je až príliš sexy na to, aby si ho skrývala! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Berry Wild (Divorastúce Bobule - čerešňa, ostružina, goji, sladový cukor). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Snaha o popularizáciu bohémskeho životného štýlu a módnych trendov, ktoré prinášame v dizajnových obaloch Love Boho™ a produktových popisoch.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

Beauty Balm, Mineral Magnificence, Playful Papaya Blend, Wild Style Bronzers

Vlastnosti produktu 

Beauty Balm - balzam krásy, luxusná zmes so zvláčňujúcou vrstvou dokonale priľne k pokožke pre jej prirodzenú rehydratáciu a dokonale jemný a krásny vzhľad.
Mineral Magnificence - minerálna nádhera meď a zinok z morskej soli pokožku posilňujú a pomáhajú jej zvýšiť tvorbu melanínu.
Playful Papaya Blend - zmes hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnáva nerovnomerný tón pokožky.
Wild Style Bronzers - divorastúce indigo dodáva pokožke v kombinácii s karamelom krásny bronzový odtieň.

Ako pôsobí produkt

Beauty Balm - balzam krásy, luxusná zmes so zvláčňujúcou vrstvou dokonale priľne k pokožke pre jej prirodzenú rehydratáciu a dokonale jemný a krásny vzhľad 95% prírodných zložiek a bez parabénov.
Mineral Magnificence - minerálna nádhera meď a zinok z morskej soli pokožku posilňujú a pomáhajú jej zvýšiť tvorbu melanínu pre zvýšený účinok bronzovania.
Playful Papaya Blend - zmes hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnáva nerovnomerný tón pokožky a dodáva jej jemný a hladký vzhľad.
Wild Style Bronzers - divorastúce indigo dodáva pokožke v kombinácii s karamelom krásny bronzový odtieň pre maximálne opálenie.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Love Boho™ Rebel Chic Natural Bronzer 300ml

Napísať hodnotenie produktu