6,95 € s 20% DPH

5,79 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Love Boho™ Bohéme Dream Bronzer


Love Boho™ Bohéme Dream Bronzer je limitovaná edícia bronzera Bohéme Dream. Keď uvidíš padať hviezdu, už si viac nemusíš nič priať, pretože odteraz máš tvoje zlaté sny na dosah vďaka našej limitovanej edícii bronzera! Zdvihni hlavu ku hviezdam a strať sa vo svete temnej, bohémskej farby opálenia s bronzermi Boho Glow™, ktoré ti pomôžu dosiahnuť žiarivé opálenie, zatiaľ čo ťa zmes hravej papáji okamžite roztancuje pri mesačnom svite. Namaľuj nočnú oblohu a dovoľ svojej duši lietať so zlatistým opálením, ktoré ju dokonale rozžiari. Nie, táto nádherná žiara nepochádza z mesiaca, si to ty!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Midnight Escape (Polnočný Útek - mandarínka, jahoda, kokos, jantár).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Snaha o popularizáciu bohémskeho životného štýlu a módnych trendov, ktoré prinášame v dizajnových obaloch Love Boho™ a produktových popisoch.
  • Vytvorenie vzrušujúceho produktu a zvýšenie dopytu po produktoch z limitovanej edície.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Bohéme Dream Blend, Boho Glow™, Mineral Magnificence, Playful Papaya Blend

Vlastnosti produktu

Bohéme Dream Blend - zmes bohémsky sen s obsahom peptidov pre podporu vitamínu D a bôbu konského.
Boho Glow™ - zmes DHA a karamel pre maximalizovanie farby a dosiahnutie dlhotrvajúceho opálenia.
Mineral Magnificence - minerálna nádhera meď a zinok z morskej soli pre posilnenie pokožky a podporu tvorby melanínu.
Playful Papaya Blend - zmes hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnávajú nerovnomerný tón pokožky a dodávajú jej jemný a hladký vzhľad.

Ako pôsobí produkt

Bohéme Dream Blend - zmes bohémsky sen s obsahom peptidov pre podporu vitamínu D a bôbu konského, ktorý je prirodzeným zdrojom vitamínov.
Boho Glow™ - zmes DHA a karamel pre maximalizovanie farby a dosiahnutie dlhotrvajúceho opálenia, ktoré fakt vydrží.
Mineral Magnificence - minerálna nádhera meď a zinok z morskej soli pre posilnenie pokožky a podporu tvorby melanínu pre zvýšený účinok bronzovania.
Playful Papaya Blend - zmes hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnávajú nerovnomerný tón pokožky a dodávajú jej jemný a hladký vzhľad 95% prírodných látok a bez parabénov.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Love Boho™ Bohéme Dream Bronzer (LIMITED) 15ml

Napísať hodnotenie produktu