67,50 € s 20% DPH

56,25 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Energizing Tanning Tonic™ Natural Bronzer


Grapefruit a orchidea. Poteš svoju dušu a dovoľ jej zažiariť! Vychutnaj si okamih prítomnosti a vyžaruj vitalitu s energizujúcim opaľovacím tonikom Energizing Tanning Tonic. Dodaj svojim zmyslom motiváciu a inšpiráciu zmesou grapefruitu a orchidey, ktorá tvoje zmysli dokonale stimuluje a tvoje telo a myseľ dokonale zrevitalizuje, zatiaľ čo 100% prírodný karamel okamžite zosilní tvoj bronz. Predveď svetu svoju dynamickosť. Život je síce krátky, ale teba predsa nemôže nič ohroziť!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Blooming Bright (grapefruit, orchidea, púštna broskyňa, kosatec). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Spopularizovanie spa dizajnových obalov a zložiek v produktoch určených na starostlivosť o pokožku.
  • Spopularizovanie zdravých prírodných ingrediencií pre klientov, ktorým na ich zdraví záleží.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

95% Naturally Derived and No Added Hemp, Gluten, or Parabens, 100% Naturally Derived Caramel, Energizing Tanning Tonic™, TanStart™

Vlastnosti produktu 

95% Naturally Derived and No Added Hemp, Gluten, or Parabens - 95% prírodných zložiek bez konope.
100% Naturally Derived Caramel - 100% prírodný karamel umožňuje okamžité a viditeľné zosilnenie vášho opálenia.
Energizing Tanning Tonic™ - je navrhnutý tak, aby oživil vaše zmysly a myseľ.
TanStart™ - špeciálna zmes prírodných zložiek obohatená o vitamíny.

Ako pôsobí produkt

95% Naturally Derived and No Added Hemp, Gluten, or Parabens - 95% prírodných zložiek bez konope, lepku a parabénov Pre ľudí, ktorým záleží na zdravom opaľovaní.
100% Naturally Derived Caramel - 100% prírodný karamel umožňuje okamžité a viditeľné zosilnenie vášho opálenia bez použitia farbív pre prirodzené bronzové výsledky.
Energizing Tanning Tonic™ - je navrhnutý tak, aby oživil vaše zmysly a myseľ. Grapefruit a Orchidea vás inšpirujú k aktivite a bdelosti vďaka svojim prirodzene motivujúcim vlastnostiam.
TanStart™ - špeciálna zmes prírodných zložiek obohatená o vitamíny, ktoré farbu zosilnia a pokožku zanechajú hladkú so zdravým vzhľadom.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Energizing Tanning Tonic™ Natural Bronzer 250ml

Napísať hodnotenie produktu