74,95 € s 20% DPH

62,46 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Blissful Tanning Tonic™ DHA Bronzer


Ružový lotos a pomaranč. Zastav sa, ovoňaj, nadýchni sa! Život je krásny, ako aj tvoja žiara s naším Blissful Tanning Tonic! Zdvihni si náladu a pohlaď svoju dušu zmesou ružového lotosu a pomaranča, ktorá ti prinesie pocit pokoja a vyrovnanosti. Choď za svojím šťastím a ponor sa hlbšie do bronzovej blaženosti s kombináciou DHA a karamelu, ktoré ti dodajú tmavú farbu prirodzeného vzhľadu. S naším nebeským bronzerom ťa čaká eufória, ktorá ťa vynesie až nad oblaky! Nádhera!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Sparkling Sun (ružový lotos, pomaranč, ríbezľa červená, medovka lekárska). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Spopularizovanie spa balení a zložiek vo výrobkoch určených na starostlivosť o pokožku. 
  • Spopularizovanie celistvých, prírodných zložiek pre zdravotne uvedomelých klientov. Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

100% Naturally Derived Caramel & Pure DHA, Blissful Tanning Tonic™, Hemp, Gluten, and Paraben Free, TanStart™ Vitamin Blend 

Vlastnosti produktu

100% Naturally Derived Caramel & Pure DHA - 100% prírodne získaný karamel a čisté DHA okamžité a postupné bronzery zvyšujú opaľovací účinok.
Blissful Tanning Tonic™ - vyvoláva pocity radosti a šťastia, ružový lotos a pomaranč zabezpečia príjemný zážitok z opaľovania.
Hemp, Gluten, and Paraben Free - neobsahuje konope, glutén a parabén.
TanStart™ Vitamin Blend - vitamínová zmes TanStart™, vlastná zmes prírodných zložiek obohatená o vitamíny pre posilnenie farby.

Ako pôsobí produkt

100% Naturally Derived Caramel & Pure DHA - 100% prírodne získaný karamel a čisté DHA okamžité a postupné bronzery zvyšujú opaľovací účinok pre trvácnu zlatisto-bronzovú farbu.
Blissful Tanning Tonic™ - vyvoláva pocity radosti a šťastia, ružový lotos a pomaranč zabezpečia príjemný zážitok z opaľovania s upokojujúcimi a radostnými vlastnosťami. 
Hemp, Gluten, and Paraben Free - neobsahuje konope, glutén a parabén, pre zdravotne uvedomelé opaľovanie.
TanStart™ Vitamin Blend - vitamínová zmes TanStart™, vlastná zmes prírodných zložiek obohatená o vitamíny pre posilnenie farby a zabezpečenie hladkej, zdravej pokožky.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Blissful Tanning Tonic™ DHA Bronzer 250ml

Napísať hodnotenie produktu