49,95 € s 20% DPH

41,63 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin 360° Dark Sunless Bronzing Mist™


Samoopaľovací spray od Designer Skin. Pre všetkých, ktorí stanovujú trendy a túžia po dych vyrážajúcej dokonalosti! Exkluzivita si našla svojho dvojníka v rade od DS Faux Natural™ Sunless bez potreby slnenia. S touto exkluzívnou zmesou od Designer Skin, najtmavšieho bronzujúceho prípravku na opaľovanie so silikónom, budeš teraz žiariť ako zlatistý oheň, zatiaľ čo sa všetci ostatní budú snažiť rozlúštiť tajomstvo tvojho krásneho opálenia. Len ich nechaj vynadívať sa na teba do sýtosti. Niekedy môže byť aj predstieranie ok. Nový vzhľad a inovatívna formula od DS rady Faux Natural™ Sunless bez potreby slnenia. S obsahom silikónu, po prvýkrát v spreji.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Passion Fruit Mango (Vášnivé Ovocné Mango).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

DS ProBronze Extend™, Fine Mist Spray, Odor Inhibiting Technology, Pure Caffeine

Vlastnosti produktu

DS ProBronze Extend™ - s patentovanou kombináciou erytrulózy a DHA pre tmavšie a rovnomernejšie pokrytie.
Fine Mist Spray - vďaka jemnému rozprašovaču v spreji bude aplikácia farby perfektne jednoduchá, pričom sa okamžité bronzeri postarajú o rovnomernú aplikáciu.
Odor Inhibiting Technology - technológia zabraňujúca zápachu s koketnou vôňou vášnivého ovocného manga.
Pure Caffeine - čistý kofeín dodáva pokožke energiu.

Ako pôsobí produkt

DS ProBronze Extend™ - s patentovanou kombináciou erytrulózy a DHA pre tmavšie a rovnomernejšie pokrytie s rýchlejšími a dlhšie trvajúcimi výsledkami.
Fine Mist Spray - vďaka jemnému rozprašovaču v spreji bude aplikácia farby perfektne jednoduchá, pričom sa okamžité bronzeri postarajú o rovnomernú aplikáciu, silikón zablokuje DHA a vyplní jemné vrásky; zanecháva príjemný pocit.
Odor Inhibiting Technology - technológia zabraňujúca zápachu s koketnou vôňou vášnivého ovocného manga zanecháva pokožku krásne sviežu.
Pure Caffeine - čistý kofeín dodáva pokožke energiu a podporuje jej vytónovaný a žiarivý vzhľad.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin 360° Dark Sunless Bronzing Mist™ 237ml

Napísať hodnotenie produktu