5,25 € s 20% DPH

4,38 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Worship Worthy™


Mnohí mu závidia, mnohí ho chcú, niektorí ho nemajú radi, nedá sa však s ničím porovnať! Rovnako ako všetci tí, ktorí sú značke Designer skin oddaní, aj ty presne vieš, že tvoje prínosy sú veľké a tvoja hodnota je maximálne vysoká. Aby si tento pocit dôstojnosti mohli dopriať aj iní, Designer Skin teraz daruje časť zisku z každého predaného balenia Worship Worthy mládežníckym organizáciám LGBTQ. Teraz môžeš získať to, čo je tvoje a zároveň aj pomôcť dobrej veci. Ríše budujú šéfovia, toto tekuté telové maslo ti zaručí prísun „hejterov“, ktorých „dáš dole“, zatiaľ čo ty zároveň podporíš silu v iných! Toto sebavedomie sa ukrýva práve v Designer Skin. A skutočne ti pristane! Inšpirovaný novým tekutým trendom v kozmetike a krásou ľahkosti so zvlhčujúcimi zložkami Designer Skin ti ponúka možnosť pomôcť dobrej veci! DS podporuje zákazníkov všetkých pohlaví i orientácie a povzbudzuje ich k tomu, aby sa milovali presne takí, akí sú! Kúpa tohto produktu je dokonalým spôsobom šírenia tohto posolstva. Šír sebavedomie s Designer Skin!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Maraschino Tangerine (Maraschino Mandarínka).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Empowering 7X Bronzer, Light Silicone Blend, Melted Body Butter Base, Spread Designer Confidence

Vlastnosti produktu

Empowering 7X Bronzer - ponúka veľkorysú zmes okamžitých a postupne pôsobiacich bronzových zložiek.
Light Silicone Blend - zanecháva pokožku jemnú a hladkú.
Melted Body Butter Base - sa na pokožke roztopí, zanechá na nej pocit ľahkosti a poskytne jej dlhotrvajúcu ochranu.
Spread Designer Confidence - doprajte svojmu už i tak perfektnému telu dokonalosť.

Ako pôsobí produkt

Empowering 7X Bronzer - ponúka veľkorysú zmes okamžitých a postupne pôsobiacich bronzových zložiek MelanINK™, DHA a Dark Chocolate pre zvýšenie bohatého farebného odtieňu.
Melted Body Butter Base - sa na pokožke roztopí, zanechá na nej pocit ľahkosti a poskytne jej dlhotrvajúcu ochranu, ktorá bojuje proti vysušovaniu a pokožku zároveň zanecháva jemnú a pružnú.
Light Silicone Blend - zanecháva pokožku jemnú a hladkú, nikdy nie mastnú.
Spread Designer Confidence - doprajte svojmu už i tak perfektnému telu dokonalosť a sledujte ako budú ostatní z vône Maraschino Tangerine.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Worship Worthy™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu