62,50 € s 20% DPH

52,08 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Cherish™


Ešte stále čakáš na svoju kúzelnú vílu? Zmeň svoje sny na skutočnosť a plne zrealizuj svoje bronzové sny! S naším 12X bronzerom s tmavou farbou, ktorá očarí a zaujme, dosiahneš jedinečné vlastné kúzlo. Zabudni na črievičky a namiesto toho si radšej dopraj rituál krásy ako pre kráľovnú. Inšpirovaný starodávnou krásou pochádzajúcou z tajomstva mliečnych kúpeľov. Naša bohatá mliečna zmes vyživí tvoju pokožku a doslova zažiješ zázrak. Tvoj šťastný koniec už na teba čaká... veď niekedy nie sú rozprávky len rozprávkami! Inšpirovaný klasickými rozprávkami, prípravok Cherish™ od Designer Skin sa stane tvojím bronzovým snom! Dokonalý prípravok pre fanúšikov rady Duchess™.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Warm Coconut Musk (Príjemné Kokosové Pižmo). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Advanced 12X Bronzing Blend, Optimized ProVitamin D, Skin Vitality No. 9, Whole MilkBase Formula

Vlastnosti produktu

Advanced 12X Bronzing Blend - unikátne vlastnosti 12X bronzujúcej zmesi s DHA a karamelom.
Optimized ProVitamin D - optimalizovaný provitamín D posilňuje obranu pokožky pred voľnými radikálmi.
Skin Vitality No. 9 - vitalita pokožky č. 9 pokožku oživuje a dodáva jej energiu.
Whole MilkBase Formula - formula na báze výživného mlieka posilňuje pokožku vďaka vápniku a zároveň podporuje tvorbu melanínu pre bohatšiu farbu.

Ako pôsobí produkt

Advanced 12X Bronzing Blend - unikátne vlastnosti 12X bronzujúcej zmesi s DHA a karamelom pre okamžité bronzovanie a postupný vývoj farby.
Optimized ProVitamin D - optimalizovaný provitamín D pomáha posilňovať obranu pokožky pred voľnými radikálmi a podporuje jej mladistvý vzhľad.
Skin Vitality No. 9 - vitalita pokožky č. 9 pokožku oživuje a dodáva jej energiu. Vďaka silným ochranným vlastnostiam a zložkám kondicionéra bude tvoja pokožka hladká a zamatovo jemná.
Whole MilkBase Formula - formula na báze výživného mlieka posilňuje pokožku vďaka vápniku a zároveň podporuje tvorbu melanínu pre bohatšiu farbu. Tyrozín a vitamín B 2 pokožku dokonale hydratujú počas každej sekundy tvojho opaľovania.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Cherish™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu