114,95 € s 20% DPH

95,79 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Black Dahlia Flourish™


Dovoľ nášmu bohatému opaľovaciemu elixíru spájajúcemu v sebe prvky luxusu, ktoré ti dokáže ponúknuť jedine Designer Skin, pohltiť tvoje zmysly. Bol stvorený na to, aby ťa ohromil. Jeho fascinujúca symfónia 45X bronzerov ťa zahalí do tmavého pôvabu. Miracle Tamanu Oil predstavuje v kombinácii so Skinny Sugar™ doslova dokonalosť a Night Shift Aromaterapy Infusion ťa prenesie do stavu čistej dekadencie. Vyzbrojená tajomstvom a túžbou, priprav sa na zhmotnenie svojich bronzových fantázií. Designer Skin Black Dahlia je späť a tentoraz ešte odvážnejší ako kedykoľvek predtým! Jeho zdokonalená verzia pôvodného prípravku Black Dahlia™ si získa nových a jednoznačne si udrží už existujúcich fanúšikov. Nový populárny bronzer obľúbenej kolekcie X. 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Queen of the Night (Kráľovná Noci). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Dark Reflections 45X Color Matrix, Miracle Tamanu Oil, Night|Shift Aromaterapy Infusion, Skinny Sugar

Vlastnosti produktu

Dark Reflections 45X Color Matrix - farebný základ celosvetovo preslávených okamžitých a postupne sa zdokonaľujúcich bronzérov.
Miracle Tamanu Oil - spevňuje, vyhladzuje a hydratuje pokožku.
Night|Shift Aromaterapy Infusion - toto obľúbené afrodiziakum kvetov Blue Lotus a Queen of the Night ti dodá pocit sebavedomia a budeš sa cítiť neuveriteľne sexy.
Skinny Sugar - zložka, ktorá je známa svojimi schopnosťami odbúravania tukov a udržiavania hydratovanej pokožky.

Ako pôsobí produkt

Dark Reflections 45X Color Matrix - v sebe ukrýva kombináciu celosvetovo preslávených okamžitých a postupne sa zdokonaľujúcich bronzujúcich technológií od spoločnosti Designer Skin. 
Miracle Tamanu Oil - už stáročia známy ako „olej bohov a bohýň“, spevňuje, vyhladzuje a hydratuje pokožku.
Night|Shift Aromaterapy Infusion - ťa doslova nadchne a povzbudí. Toto obľúbené afrodiziakum kvetov Blue Lotus a Queen of the Night ti dodá pocit sebavedomia a budeš sa cítiť neuveriteľne sexy.
Skinny Sugar - s obsahom zložky, ktorá je známa svojimi schopnosťami odbúravania tukov a udržiavania hydratovanej pokožky, dopomáha k vyrovnanej a žiarivej pokožke.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Black Dahlia Flourish™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu