5,25 € s 20% DPH

4,38 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Juicy Gossip™


Pssst... dopraj svojej pokožke Juicy Gossip! Bohatý na najsilnejšie antioxidanty a opaľovacie zložky, tento svieži zosilňovací prípravok sa postará o presne také tmavé výsledky, po akých si už dávno túžila. Ponor sa do svojich snov s exkluzívnou formulou založenou na báze ovocných štiav s extra nádychom broskyne pre vynikajúcu výživu pokožky. Zaži neskutočnú radosť... Vieš, že ju miluješ! Zvyšuje účinok zosilňujúceho prípravku Juicy Tan Extender a má rovnakú vôňu. V rade JuiceBase™ zohráva úlohu prípravku so zosilňujúcimi účinkami.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu White Peach (Biela Broskyňa).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Unique Passion Peach Juice E-volution Fusion™, Potent Peptide, VitaPlus™ Blend

Vlastnosti produktu

Unique Passion Peach Juice E-volution Fusion™ - jedinečné spojenie Passion Peach Juice Evolution™ s obsahom antioxidantov, draslíka a beta karoténu.
Potent Peptide - silné peptidové a tyrozínové zosilňujúce zložky zosilňujú prirodzené opálenie.
VitaPlus™ Blend - zmes VitaPlus™ s obsahom vyhľadávanej zmesi vitamínov a kondicionérov.

Ako pôsobí produkt

Unique Passion Peach Juice E-volution Fusion™ - jedinečné spojenie Passion Peach Juice Evolution™ s obsahom antioxidantov, draslíka a beta karoténu s ľahkým zložením.
Potent Peptide - silné peptidové a tyrozínové zosilňujúce zložky zosilňujú prirodzené opálenie aj získaný bronz... Rýchlo!
VitaPlus™ Blend - zmes VitaPlus™ s obsahom vyhľadávanej zmesi vitamínov a kondicionérov pre podporu mladšie vyzerajúcej pokožky.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Juicy Gossip™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu