99,00 € s 20% DPH

82,50 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Black Legacy™


Black™ a Black Noir™ od Designer Skin... odkaz pokračuje! Rovnako ako generácie predtým, aj Black Legacy™ obsahuje najsofistikovanejšiu technológiu bronzovania nášho exkluzívneho Black Label Private Reserve™. Každá nová generácia by však mala prekonávať svoje limity, preto ťa aj náš 35X bronzer dovedie k novým bronzujúcim extrémom! Naša priekopnícka prírodná bronzová sila Limitless Tanning Complex™ posilnená elixírom DS ProBronze Extend™ ti prináša opálenie, na ktoré sa len tak ľahko nezabudne. Toto je tvoj čas. Tak aký bude tvoj odkaz? Od svojho uvedenia na trh v roku 2008 inšpirovala Designer Skin Black™ spustenie 70+ Black „čiernych“ prípravkov na opaľovanie po celej Európe, pričom žiadny z nich nedosiahol popularitu alebo bronzujúce výsledky rovnajúce sa pôvodnému „čiernemu“ prípravku. Sláva tohto „čierneho“ prípravku Black stopercentne potvrdila právo spoločnosti Designer Skin na názov Black, teda čierny. Doplnenie predaja Black™ a Black Noir™.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Exotic Tropical Citrus (Exotický Tropický Citrus). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Limitless Tanning Complex™ & DS ProBronze Extend™, Mega Magical Silicone Emulsion, MelanINK™ Bronzing Technology, Skin Activated Moisture™ Technology

Vlastnosti produktu

Limitless Tanning Complex™ & DS ProBronze Extend™- aktivujte proces opaľovania.
Mega Magical Silicone Emulsion - mega čarovná silikónová emulzia poskytuje maximálnu hydratáciu a zároveň dodáva pokožke zamatovo jemný pocit.
MelanINK™ Bronzing Technology - bronzovacia technológia MelanINK™ v kombinácii s Pure Solar Peptides™ pre optimálne výsledky už po prvom opaľovaní.
Skin Activated Moisture™ Technology - technológia Skin Activated Moisture™ predstavuje jedinečný hydratačný systém, ktorý sa prispôsobí teplote pokožky.

Ako pôsobí produkt

Limitless Tanning Complex™ & DS ProBronze Extend™ - aktivujte proces opaľovania a umožňuje využiť maximálny potenciál úžasného tmavého opálenia.
MelanINK™ Bronzing Technology - bronzovacia technológia MelanINK™ v kombinácii s Pure Solar Peptides™ pre optimálne výsledky už po prvom opaľovaní a efektívny boj proti známkam starnutia. 
Mega Magical Silicone Emulsion - mega čarovná silikónová emulzia poskytuje maximálnu hydratáciu a zároveň dodáva pokožke zamatovo jemný pocit, aby pokožka vyzerala rovnako dobre, ako sa sama cítiš.
Skin Activated Moisture™ Technology - technológia Skin Activated Moisture™ predstavuje jedinečný hydratačný systém, ktorý sa prispôsobí teplote pokožky pre optimálnu absorpciu, hydratáciu a pocit luxusu.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Black Legacy™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu