119,00 € s 20% DPH

99,17 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Miss Designer™


Exkluzivita a dokonalý dojem s báječnou partiou a riadnym kusiskom pri tebe. Niektoré dievčatá to majú všetko! Navrhnutý pre dokonalé „dievča“, Signature 55X Mega Bronzer s Illustrious Silicone™ a Fit Figure™ od Designer Skin sa postará o to, aby si vždy vyzerala dvakrát lepšie ako dievča vedľa teba. Potrebuješ ihneď bezchybný bronz? Triple Bronzing Boost™ ti okamžite dodá vytúžené opálenie, zatiaľ čo sa Glam Guardian™ postará o ochranu tvojej pokožky. Pochváľ sa... veď s Miss Designer je čím! Najvyšší bronzový účinok od Designer Skin, ktorý je koketný, ženský a neskrotný. Prekonáva súčasné trendy cenotvorby s cieľom ponúknuť nový, moderný bronzer.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Sparkling Pear (Šumivá Hruška). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Fit Figure™, Glam Guardian™, Illustrious Silicone™, Signature 55X Mega Bronzer, Triple Bronzing Boost™

Vlastnosti produktu

Fit Figure™ - dodáva pokožke jemný zaostrovací efekt.
Glam Guardian™ - pomáha bronzerom priľnúť k pokožke.
Illustrious Silicone™ - dodáva pokožke zamatový a ľahký pocit, o ktorý sa postará optimálna priľnavosť bronzerov pri aplikácii.
Signature 55X Mega Bronzer - je najtmavšou kombináciou okamžitých bronzerov od Designer Skin.
Triple Bronzing Boost™ - dodáva pokožke okamžité opálenie, ktoré sa počas a dokonca aj po opaľovaní.

Ako pôsobí produkt

Fit Figure™ - dodáva pokožke jemný zaostrovací efekt, ktorý viditeľne pomáha zlepšiť textúru pokožky z každej jednej strany.
Glam Guardian™ - pomáha bronzerom priľnúť k pokožke a znižuje pravdepodobnosť ich prenosu.
Illustrious Silicone™ - dodáva pokožke zamatový a ľahký pocit, o ktorý sa postará optimálna priľnavosť bronzerov pri aplikácii, a zároveň zabraňuje dehydratácii, vďaka čomu bude pokožka pružnejšia.
Signature 55X Mega Bronzer - je najtmavšou kombináciou okamžitých bronzerov od Designer Skin s DS ProBronze Extend™ pre krásne vyvážený odtieň, ktorý sa bude prehlbovať ešte hodiny po opaľovaní.
Triple Bronzing Boost™ - dodáva pokožke okamžité opálenie, ktoré sa počas a dokonca aj po opaľovaní ešte prehĺbi pre dosiahnutie tých najlepších možných okamžitých výsledkov.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Miss Designer™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu