9,95 € s 20% DPH

8,29 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Elusive™


Prehodenie vlasmi a šibalstvo v očiach... milý úsmev... Niekedy je ťažké napodobniť kúzelný X faktor, ktorý priťahuje pohľady, keď prejdeš okolo. Nechaj Designer Skin, nech ťa to naučí. Nekonečná sila 50X bronzerov prináša jedinečné výsledky bronzovania, zatiaľ čo ChronoReset™ dodáva pokožke nadčasový vzhľad. Čo viac k tomu ešte dodať? Niektorí ľudia to majú, ale každý to chce. Prekračuje súčasnú cenovú hranicu a ponúka nový bronzer. Ponúka 2. najvyššiu bronzujúcu silu z rady Designer Skin.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Dewy Ozonic Lily (Svieža Ružová Ľalia).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Breakthrough 50X Bronzer, ChronoReset™, TanEntice Elixir™, Time Release Fragrance

Vlastnosti produktu

Breakthrough 50X Bronzer - prelomový 50X bronzer kombinujúci tri procesy opaľovania.
ChronoReset™ - v kombinácii s UV svetlom dokáže ChronoReset™ Anti-Aging Synchronization pomôcť obnoviť cirkadický rytmus, zlepšiť funkciu pokožky.
TanEntice Elixir™ - bol vedecky navrhnutý pre spojenie s 50X bronzerom.
Time Release Fragrance - postupne sa uvoľňujúca vôňa prináša dlhotrvajúci účinok.

Ako pôsobí produkt

Breakthrough 50X Bronzer - prelomový 50X bronzer kombinujúci tri procesy opaľovania - okamžité bronzovanie, bronzovanie aktivované melanínom a oneskorené bronzovanie pre optimálne rozvinutie farby.
TanEntice Elixir™ - bol vedecky navrhnutý pre spojenie s 50X bronzerom, pričom na zvýšenie tvorby a distribúcie melanínu využíva aminokyseliny.
ChronoReset™ - v kombinácii s UV svetlom dokáže ChronoReset™ Anti-Aging Synchronization (unikátne spojenie pre boj s prejavmi starnutia) pomôcť obnoviť cirkadický rytmus, zlepšiť funkciu pokožky, jej hydratáciu a vzhľad, a podporuje tiež tvorbu vitamínu D.
Time Release Fragrance - postupne sa uvoľňujúca vôňa prináša dlhotrvajúci účinok, ktorý si tvoje okolie určite zapamätá.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Elusive™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu