89,95 € s 20% DPH

74,96 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Spellbound Entranced™


Poď... zaži znova kúzlo s Designer Skin Spellbound Entranced™! Sila mystifikujúcich bronzerov z nášho Black Label Private Reserve™, výnimočného tmavého opaľovacieho krému stvoreného pre dokonalosť. Exkluzívny ProBronze Extend™ od DS dodáva pokožke atraktívny odtieň, zatiaľ čo Darkest Delight Color Elixir™ zosilňuje prirodzenú krasu tvojho opálenia... okamžite! Veríš v kúzla? Je späť a lepší ako kedykoľvek predtým! Naša vylepšená verzia originálneho prípravku Skin Spellbound™ od DS si určite získa nových a zároveň si jednoznačne aj udrží už existujúcich fanúšikov. Rozprávkou inšpirovaná móda a kozmetika je lepšia než kedykoľvek predtým... dovoľte DS prežiť svoju fantáziu! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Sheer Blossom (Číry Kvet). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Darkest Delight Color Elixir™, DS ProBronze Extend™, Mega Magic Silicone, Sheer Blossom Fragrance

Vlastnosti produktu

Darkest Delight Color Elixir™ - s obsahom divokého indiga a čierneho čaju zvýrazní najtmavšie tóny tvojej pokožky.
DS ProBronze Extend™ - očarujúca sila DS ProBronze Extend™ v kombinácii s opaľovacími peptidmi.
Mega Magic Silicone - zázračne vyhladzuje jemné vrásky a podporuje dlhotrvácnosť farby tvojho opálenia.
Sheer Blossom Fragrance - osviežujúca vôňa s arómou hruškového nektáru, čerstvých lístkov a jantáru.

Ako pôsobí produkt

Darkest Delight Color Elixir™ - s obsahom divokého indiga a čierneho čaju zvýrazní najtmavšie tóny tvojej pokožky pre umocnenie krásy tvojho opálenia.
DS ProBronze Extend™ - očarujúca sila DS ProBronze Extend™ v kombinácii s opaľovacími peptidmi, tyrozínom a čiernym orechom vytvárajú tento exkluzívny 24X bronzer.
Mega Magic Silicone - zázračne vyhladzuje jemné vrásky a podporuje dlhotrvácnosť farby tvojho opálenia pre maximálne luxusný zážitok z opaľovania.
Sheer Blossom Fragrance - osviežujúca vôňa s arómou hruškového nektáru, čerstvých lístkov a jantáru ti pomôže udržať vzrušujúci pôvab aj po opaľovaní.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Spellbound Entranced™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu