89,00 € s 20% DPH

74,17 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Black Noir™


Často imitovaný, nikdy však nenapodobnený! Tento extravagantný 22X bronzer, ktorý vychádza z našej exkluzívnej Black Label Private Reserve, ti dodá tmavé opálenie, ktoré je skutočne jedinečné. Nechaj sa rozmaznávať luxusnou emulziou Magic Silicone Emulsion s 2x Opti-Glow a vychutnaj si dokonale hydratovanú pokožku, žiarivejšiu než kedykoľvek predtým. Pokojne nechaj konkurenciu nech sa pokúsi napodobniť tvoje výnimočne tmavé opálenie. Veď koniec koncov, napodobňovanie je tou najlepšou formou uznania! Bezkonkurenčná 22X bronzujúca zmes s technológiou Miracle MelanInk BronzingUltra Pure DHA a erytrulózou ti zabezpečí výrazne tmavšiu farbu už po prvej aplikácii! Číre solárne peptidy Pure Solar Peptides obsahujú miniaminokyseliny, pri ktorých je klinicky dokázané, že pomáhajú rýchlejšie dosiahnuť tmavšie opálenie a zároveň vynikajúco bojujú proti známkam starnutia. Bio Tanning Complex™ s tyrozínom pomáha zintenzívniť a optimalizovať výsledky bronzovania. Technológia SunStay a Fade Defying Formula udržuje krásu tvojho opálenia a predlžuje jeho trvanie.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Exotic Tropical Citrus (Exotický Tropický Citrus). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

Bio Tanning Complex™, Mega Magical Silicone Emulsion, MelanINK™ Bronzing Technology 

Vlastnosti produktu 

Bio Tanning Complex™ - aktivujte proces opaľovania.
Mega Magical Silicone Emulsion - mega čarovná silikónová emulzia poskytuje maximálnu hydratáciu a zároveň dodáva pokožke zamatovo jemný pocit.
MelanINK™ Bronzing Technology - bronzovacia technológia MelanINK™ v kombinácii s Pure Solar Peptides™ pre optimálne výsledky už po prvom opaľovaní.

Ako pôsobí produkt 

Bio Tanning Complex™ - aktivujte proces opaľovania a umožňuje využiť maximálny potenciál úžasného tmavého opálenia.
MelanINK™ Bronzing Technology - bronzovacia technológia MelanINK™ v kombinácii s Pure Solar Peptides™ pre optimálne výsledky už po prvom opaľovaní a efektívny boj proti známkam starnutia. 
Mega Magical Silicone Emulsion - mega čarovná silikónová emulzia poskytuje maximálnu hydratáciu a zároveň dodáva pokožke zamatovo jemný pocit, aby pokožka vyzerala rovnako dobre, ako sa sama cítiš.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Black Noir™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu