4,25 € s 20% DPH

3,54 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Vanish™


Dopraj svojej problematickej pokožke skutočné uvoľnenie! Dopraj si rovnomernú farbu a zbav sa nepekných škvŕn od slnka, sústreď sa len na to, čo je naozaj dôležité... slobodný duch a divoká duša. Narodila si sa v pohybe... Kočovníci sa nikdy neviažu, tak prečo by sa tvoje opálenie malo?! Prichádza slnko... ale to všetko je v poriadku! Na trh prinášame novú technológiu, ktorá pomáha dosiahnuť rovnomerné opálenie a znížiť výskyt škvŕn spôsobených slnkom. Inšpirovaný populárnym trendom Boho s nádychom DS glam.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Pearlust (Perlová Túžba).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Intensifying Tyrosine Blend, Sunspot Corrector, Ultimate Hydration Therapy

Vlastnosti produktu

Intensifying Tyrosine Blend - intenzívna tyrozínová zmes.
Sunspot Corrector - korekcia škvŕn spôsobených slnkom prirodzene rovnomerne vyrovnáva opálenie.
Ultimate Hydration Therapy - s obsahom vitamínov a aminokyselín pre upokojenie suchej a podráždenej pokožky.

Ako pôsobí produkt

Intensifying Tyrosine Blend - intenzívna tyrozínová zmes podporuje prirodzený vývoj tmavej farby.
Sunspot Corrector - korekcia škvŕn spôsobených slnkom prirodzene rovnomerne vyrovnáva opálenie, zatiaľ čo škvrny spôsobené slnkom a nerovnomerné opálenie úplne eliminuje.
Ultimate Hydration Therapy - s obsahom vitamínov a aminokyselín pre upokojenie suchej a podráždenej pokožky. Pokožku zanechávajú hydratovanú a žiarivú pre dosiahnutie úžasných výsledkov.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Vanish™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu