10,95 € s 20% DPH

9,13 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Sustain™ Dark DHA Bronzer


Tmavý DHA Bronzer! Konajte zodpovedne, aby zdroje našej planéty poslúžili aj ďalším generáciám! U nás, v Swedish Beauty, sú naše formulky inšpirované zložkami, ktoré sa nachádzajú v prírode. Milujeme Zem a chceme sa o ňu starať, kým sme tu, preto je dôležité vrátiť jej to, čo sme si od nej vzali. Práve naša oddanosť životnému prostrediu nám pomohla starostlivo vytvoriť radu vysokokvalitných a účinných prípravkov, ktoré obsahujú trvalo udržateľné, organické a prírodné zložky a zaručene potešia teba aj tvoju pokožku! Využi to najlepšie, čo nám naša Matka Príroda ponúka s prípravkom od Swedish Beauty Sustain™. Krása v celej svojej nádhere s Brightest™!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Sweet Bloom (Sladké Kvety - klementínka, pivoňka, frézie, jantár).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Nový DHA bronzujúci doplnok k populárnej švédskej rade Beauty Sustain™.
  • Snaha o popularizáciu trvalej udržateľnosti v produktoch určených na starostlivosť o pokožku.
  • Snaha o popularizáciu organických prísad v produktoch určených na starostlivosť o pokožku.
  • Udržateľné prísady, organické zložky, bez syntetických farbív, lepku, sóje, obsahu mastných kyselín, silikónu, parabénov, síranov, BPA.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

100% Natural Herbalodorant™, DHA Plus Sustainable, Fair-Trade Cocoa, Go Silky™, Sustainable Babacu Oil, Sustainable Cupuacu Butter, Sustainable Marine Algae

Vlastnosti produktu

100% Natural Herbalodorant™ - 100% prírodný Herbalodorant™ obsahuje zložky zabraňujúce vzniku nepríjemného zápachu.
DHA Plus Sustainable, Fair-Trade Cocoa - technológia DHA Bronzer s udržateľným DHA Plus a pravým kakaom.
Go Silky™ - rovnomerne odráža svetlo, vďaka čomu redukuje viditeľnosť jemných línií a vrások.
Sustainable Babacu Oil - trvalo udržateľný olej z Babacu rýchlo sa vstrebáva, pokožku upokojuje a hydratuje.
Sustainable Cupuacu Butter - trvalo udržateľné maslo Cupuacu pokožku bohato hydratuje.
Sustainable Marine Algae - trvalo udržateľné morské riasy pomáhajú upokojiť vystresovanú pokožku a zanechávajú ju hladkú.

Ako pôsobí produkt

100% Natural Herbalodorant™ - 100% prírodný Herbalodorant™ obsahuje zložky zabraňujúce vzniku nepríjemného zápachu pre svieži a mladistvý pocit
DHA Plus Sustainable, Fair-Trade Cocoa - technológia DHA Bronzer s udržateľným DHA Plus a pravým kakaom táto unikátna kombinácia dodáva pokožke okrem hlbokého a dlhotrvajúceho odtieňu aj okamžitú prirodzenú žiarivosť.
Go Silky™ - rovnomerne odráža svetlo, vďaka čomu redukuje viditeľnosť jemných línií a vrások a pokožku zanecháva hladkú a jemnú ako hodváb.
Sustainable Babacu Oil - trvalo udržateľný olej z Babacu rýchlo sa vstrebáva, pokožku upokojuje a hydratuje bez toho, aby na nej zanechával mastný pocit.
Sustainable Cupuacu Butter - trvalo udržateľné maslo Cupuacu pokožku bohato hydratuje pre dosiahnutie jemnej a dokonale hydratovanej pokožky.
Sustainable Marine Algae - trvalo udržateľné morské riasy pomáhajú upokojiť vystresovanú pokožku a zanechávajú ju hladkú, vyváženú a nádhernú.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Sustain™ Dark DHA Bronzer 15ml

Napísať hodnotenie produktu