57,50 € s 20% DPH

47,92 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Strike a Posey™


Bohatý prírodný bronzer s fialkou, levanduľou a bielou garlandovou ľaliou. Popracuj na tom, ty naša prekrásna bronzová bohyňa! Vylepši si svoje selfie s našou trojitou zmesou prírodných bronzerov tak úžasne, že už nikdy viac nebudeš potrebovať žiadny filter! Predveď svoju sebaistotu s kyticou fialiek, levandúľ a bielej garlandovej ľalie, ktorá poskytne tvojej pokožke dokonalú starostlivosť, vďaka ktorej už nikdy nezanikneš v žiadnom dave. Predveď svoju sexy stránku s hydratačnou zmesou Eco-Trio™ a Eco-Elements, ktoré ti pomôžu ochrániť tvoju najväčšiu investíciu - tvoju pokožku! Tvoj postoj je presne to, na čom záleží, tak vyraz vpred s bezchybným opálením so Strike A Posey™! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Sweet Seduction (Sladké Zvádzanie - ovocie, guáva, mango, kokos). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Doplňujúci produkt k prírodnému bronzeru Apple of My Eye™.
  • Snaha o popularizáciu dizajnových kvetinových obalov v rámci produktov určených na starostlivosť o pokožku a kozmetických výrobkov.
  • Možnosť výmeny za prírodný bronzer In Grove™ Typ produktu.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

Boosted BioBronze™ Blend, Natural Bronzers, Eco-Elements, Eco-Trio™ Moisture Blend, Pocketful of Posies

Vlastnosti produktu 

Boosted BioBronze™ Blend - zmes Boosted BioBronze™, tropické ovocné smoothie.
Natural Bronzers - technológia prírodný bronzer, trojnásobná zmes z čierneho čaju, figového melanínu a karamelu.
Eco-Elements -  eko zložky, vitamíny A, C a E, ktoré sa prirodzene vyskytujú v aloe.
Eco-Trio™ Moisture Blend - hydratačná zmes Eco-Trio™ sofistikovaná kombinácia olejov z avokáda, slnečníc a mandlí.
Pocketful of Posies - plné vrece kvetov kvetinová kytica pozostávajúca z fialiek, levandúľ a bielej garlandovej ľalie dodá tvojej pokožke potrebnú vláčnosť a hydratáciu.

Ako pôsobí produkt

Boosted BioBronze™ Blend - zmes Boosted BioBronze™, tropické ovocné smoothie z prírodných zosilňovačov farby.
Natural Bronzers - technológia prírodný bronzer, trojnásobná zmes z čierneho čaju, figového melanínu a karamelu pre dosiahnutie dokonalého bronzu.
Eco-Elements -  eko zložky, vitamíny A, C a E, ktoré sa prirodzene vyskytujú v aloe, poskytujú pokožke základnú ochranu.
Eco-Trio™ Moisture Blend - hydratačná zmes Eco-Trio™ sofistikovaná kombinácia olejov z avokáda, slnečníc a mandlí udržuje pokožku hydratovanú a upokojuje ju.
Pocketful of Posies - plné vrece kvetov kvetinová kytica pozostávajúca z fialiek, levandúľ a bielej garlandovej ľalie dodá tvojej pokožke potrebnú vláčnosť a hydratáciu, zatiaľ čo ich prírodná vôňa pomáha predchádzať vzniku nepríjemného zápachu po opaľovaní.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Strike a Posey™ 250ml

Napísať hodnotenie produktu