5,95 € s 20% DPH

4,96 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Love Boho Gypsy Soul™


Love Boho Gypsy Soul™ zosilňovač opálenia. Môže za to tvoje divoké srdce a nespútaná duša, no jednoducho je to tak, si odvážna bohyňa krásy! Nakŕm svoju vnútornú karmu s týmto odvážnym posilňovačom opálenia, ktorý zanechá tvoju pokožku nasýtenú farbou. S obsahom silných peptidov pre zintenzívnenie tvojho opálenia a minerálnych látok pre stopercentné vyživenie tvojej pokožky, teraz už môžeš vyjsť von ako bohyňa v štýle Love Boho™. Spusti okolo seba divoký retro ohňostroj, pretože práve teraz je ten správny čas na sezónu nádhernej, zlatistej farby!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Tropical Tonic (Tropický Tonik - grapefruit, pomaranč, guava, agáva).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Snaha o popularizáciu bohémskeho životného štýlu a módnych trendov, ktoré prinášame v dizajnovom balení Love Boho™ a produktových popisoch.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Beauty Balm, Bohéme Gleam, Mineral Magnificence, Playful Papaya Blend, Sea Salt Blend

Vlastnosti produktu

Beauty Balm - kozmetický balzam, luxusná zmes so zvláčňujúcou vrstvou na pokožku dokonale priľne a umožní jej prirodzenú rehydratáciu pre získanie jemnej, žiarivej pokožky.
Bohéme Gleam - bohémsky lesk, silné bronzujúce peptidy pre prirodzene zlatisté opálenie.
Mineral Magnificence - minerálna nádhera, meď a zinok z morskej soli pokožku posilňujú a podporujú tvorbu melanínu.
Playful Papaya Blend - zmes hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnáva nerovnomerný tón pokožky.
Sea Salt Blend - zmes morskej soli, dovoľ oceánu osviežiť, obnoviť a zremineralizovať tvoju pokožku pomocou horčíka a vápnika v morskej soli.

Ako pôsobí produkt

Beauty Balm - kozmetický balzam, luxusná zmes so zvláčňujúcou vrstvou na pokožku dokonale priľne a umožní jej prirodzenú rehydratáciu pre získanie jemnej, žiarivej pokožky 95 % prírodných látok a bez parabénov.
Bohéme Gleam - bohémsky lesk, silné bronzujúce peptidy pre prirodzene zlatisté opálenie a krásny lesk pokožky.
Mineral Magnificence - minerálna nádhera, meď a zinok z morskej soli pokožku posilňujú a podporujú tvorbu melanínu pre zvýšený účinok bronzovania.
Playful Papaya Blend - zmes hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnáva nerovnomerný tón pokožky pre jej jemný a hladký vzhľad.
Sea Salt Blend - zmes morskej soli, dovoľ oceánu osviežiť, obnoviť a zremineralizovať tvoju pokožku pomocou horčíka a vápnika v morskej soli pre vyživenú a krásnu pokožku.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Love Boho™ Gypsy Soul Intensifier 15ml

Napísať hodnotenie produktu