47,50 € s 20% DPH

39,58 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Love Boho Haute Hippie™


Love Boho™ Haute Hippie Bronzer. Zostaň stále tým živým dieťaťom, ktoré miluje kvety! Vyžaruj pozitívne vibrácie a nájdi si svoje miesto na slnku s farbou hippie bronzera! Získaj s našou trojitou bronzujúcou zmesou žiarivosť a šmrnc a dodaj svojej pokožke regeneratívne minerály a potrebnú hydratáciu! Teraz je ten správny čas na prirodzenú bezchybnú farbu, ktorá bude ako vždy plná krásy. Všetko, čo potrebuješ je láska a skvelé opálenie! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Summer Lust (Letná Túžba - pomaranč, bergamot, kokos, jantár). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Snaha o spopularizovanie bohémskeho životného štýlu a módnych trendov, ktoré prinášame v dizajnových obaloch Love Boho™ a produktových popisoch.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

Beauty Balm, Boho Glow™, Mineral Magnificence, Playful Papaya Blend, Sea Salt Blend 

Vlastnosti produktu 

Beauty Balm - kozmetický balzam, luxusná zmes so zvláčňujúcou vrstvou na pokožku dokonale priľne, rehydratuje ju a zároveň ju zanecháva jemnú a krásnu, 95 % prírodných látok a bez parabénov.
Boho Glow™ - trojnásobná zmes DHA a prírodné bronzery pomáhajú maximalizovať farbu pre dlhotrvajúce opálenie.
Mineral Magnificence - minerálna nádhera meď a zinok z morskej soli posilňujú pokožku a zvyšujú tvorbu melanínu.
Playful Papaya Blend - hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnáva nerovnomerný tón pokožky.
Sea Salt Blend - zmes morskej soli, dovoľ oceánu osviežiť, obnoviť a zremineralizovať tvoju pokožku pomocou horčíka a vápnika v morskej soli.

Ako pôsobí produkt

Beauty Balm - kozmetický balzam, luxusná zmes so zvláčňujúcou vrstvou na pokožku dokonale priľne, rehydratuje ju a zároveň ju zanecháva jemnú a krásnu.
Boho Glow™ - trojnásobná zmes DHA a prírodné bronzery pomáhajú maximalizovať farbu pre dlhotrvajúce opálenie, ktoré fakt vydrží.
Mineral Magnificence - minerálna nádhera meď a zinok z morskej soli posilňujú pokožku a zvyšujú tvorbu melanínu pre podporu zvýšeného účinku bronzovania.
Playful Papaya Blend - hravá papája, ovocná zmes s papájou vyrovnáva nerovnomerný tón pokožky a dodáva jej jemný a hladký vzhľad.
Sea Salt Blend - zmes morskej soli, dovoľ oceánu osviežiť, obnoviť a zremineralizovať tvoju pokožku pomocou horčíka a vápnika v morskej soli pre vyživenú a krásnu pokožku.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Love Boho™ Haute Hippie DHA Bronzer 300ml

Napísať hodnotenie produktu