54,50 € s 20% DPH

45,42 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Don't Take Me for Pomegranate™


Nezabudnuteľný DHA Bronzer s technológiou Pomtastic a čerešňovým extraktom. Nikomu nedovoľ, aby bral tvoju krásu ako samozrejmosť! Vyžaduj si pozornosť a priprav sa s naším bronzerom s DHA, ktorý ti dodá nezabudnuteľné tmavé opálenie, ktoré si zaslúžiš, na obdiv. Nechaj antioxidačnú silu granátových jabĺk a čerešňového extraktu bohatého na vitamíny zredukovať tvoje známky starnutia pre vypnutú a nádhernú pokožku. Dopraj svojmu opáleniu len to najlepšie... veď si to zaslúžiš!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Wild Pink Raspberry - Pomegranate (Divoká Ružová Malina - Granátové jablko, divé maliny, slivka, jantár). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Doplnenie predaja Cutecumber™ DHA Bronzer.
  • Spopularizovanie granátového jablka v produktoch určených na starostlivosť o pokožku.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu 

Boosted BioBronze™ Blend, Cherry Extract, Pomtastic Technology, Unforgettable DHA Bronzer

Vlastnosti produktu 

Boosted BioBronze™ Blend - tropické ovocné smoothie.
Cherry Extract - višňový extrakt čerešne s vitamínmi A a C pokožku vyživujú.
Pomtastic Technology - technológia Pomtastic, kombinácia granátového jablka a hrabu obyčajného pokožku spevňuje a pomáha jej predchádzať vzniku vrások.
Unforgettable DHA Bronzer - technológia nezabudnuteľný DHA Bronzer v kombinácii s prírodnými DHA bronzermi prehlbujú tmavú farbu opálenia.

Ako pôsobí produkt

Boosted BioBronze™ Blend - tropické ovocné smoothie z prírodných zosilňovačov opálenia.
Cherry Extract - višňový extrakt čerešne s vitamínmi A a C pokožku vyživujú a bojujú proti známkam starnutia.
Pomtastic Technology - technológia Pomtastic, kombinácia granátového jablka a hrabu obyčajného pokožku spevňuje a pomáha jej predchádzať vzniku vrások pre pevnú a nádhernú pokožku. 
Unforgettable DHA Bronzer - technológia nezabudnuteľný DHA Bronzer v kombinácii s prírodnými DHA bronzermi prehlbujú tmavú farbu opálenia, ktorú prosto nikto nedokáže ignorovať.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Don't Take Me for Pomegranate™ 250ml

Napísať hodnotenie produktu