9,75 € s 20% DPH

8,13 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Sustain™ Intensifier


Zosilňovač opálenia! Konajte zodpovedne, aby mohli zdroje našej planéty poslúžiť aj ďalším generáciám! U nás, v Swedish Beauty, sú naše formulky inšpirované zložkami, ktoré sa nachádzajú v samotnej prírode. Milujeme Zem a chceme sa o ňu starať, kým sme tu, preto je dôležité vrátiť jej všetko to, čo sme si od nej vzali. Vďaka našej oddanosti životnému prostrediu sa nám podarilo starostlivo vytvoriť radu vysokokvalitných a účinných prípravkov, ktoré obsahujú trvalo udržateľné, organické a prírodné zložky a potešia teba aj tvoju pokožku! Využi to najlepšie, čo nám naša Matka Príroda ponúka s prípravkom od Swedish Beauty Sustain™. Krása v celej svojej nádhere s Brightest™

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Tropical Breeze (Tropický Vánok - krémová medovica, zelené jablko, ananás, kokosové mlieko). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Doplňujúci produkt od Swedish Beauty z rady Botanica™.
  • Snaha o popularizáciu trvalej udržateľnosti v produktoch určených na starostlivosť o pokožku.
  • Snaha o popularizáciu organických prísad v produktoch určených na starostlivosť o pokožku.
  • Trvalo udržateľné prísady, organické zložky, bez syntetických farbív, lepku, sóje, obsahu mastných kyselín, silikónov, parabénov, síranov, BPA.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

100% Natural Herbalodorant™, Go Silky™, Organic Persimmon, Sustainable Acai Oil, Sustainable Babacu Oil, Sustainable Cupuacu Butter

Vlastnosti produktu

100% Natural Herbalodorant™ - 100% prírodný Herbalodorant™ obsahuje zložky zabraňujúce vzniku nepríjemného zápachu.
Go Silky™ - rovnomerne odráža svetlo, vďaka čomu redukuje viditeľnosť jemných línií a vrások, pokožku zanecháva hladkú.
Organic Persimmon - organické kaki dodáva pokožke draslík, vápnik a železo.
Sustainable Acai Oil - trvalo udržateľný Akáciový olej obsahuje prírodné omega kyseliny a vitamíny.
Sustainable Babacu Oil - technológia trvalo udržateľný olej z Babacu rýchlo sa vstrebáva a pokožku upokojuje, zvyšuje jej hydratáciu.
Sustainable Cupuacu Butter - trvalo udržateľné maslo Cupuacu pokožku dokonale hydratuje.

Ako pôsobí produkt

100% Natural Herbalodorant™ - 100% prírodný Herbalodorant™ obsahuje zložky zabraňujúce vzniku nepríjemného zápachu pre celkový svieži pocit.
Go Silky™ - rovnomerne odráža svetlo, vďaka čomu redukuje viditeľnosť jemných línií a vrások, pokožku zanecháva hladkú a jemnú ako hodváb.
Organic Persimmon - organické kaki dodáva pokožke draslík, vápnik a železo, ktoré účinne oživia aj unavenú a mdlú pleť.
Sustainable Acai Oil - trvalo udržateľný Akáciový olej obsahuje prírodné omega kyseliny a vitamíny pre zintenzívnenie výsledkov opálenia.
Sustainable Babacu Oil - technológia trvalo udržateľný olej z Babacu rýchlo sa vstrebáva a pokožku upokojuje, zvyšuje jej hydratáciu bez toho, aby na nej zanechal mastný pocit.
Sustainable Cupuacu Butter - trvalo udržateľné maslo Cupuacu pokožku dokonale hydratuje pre dosiahnutie jemnej a krásne hydratovanej pokožky.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Sustain™ Intensifier 15ml

Napísať hodnotenie produktu