5,95 € s 20% DPH

4,96 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Shea You Love Me™


Intenzívny hypoalergénny zosilňovač so zmesou BioBronze™. Láska, láska, láska... pre Shea You Love Me!™ je tak prirodzená. Tento ultrahydratačný krém všetkých krémov bol špeciálne vyvinutý pre ľudí s extrémne suchou pokožkou a ekzémom, je hypoalergénny a bez vône. Povedz svojej suchej, intolerantnej a vyprahnutej pokožke navždy zbohom a s prípravkom „Shea“ teraz privítaj novú bohatú hydratáciu, ktorá tvojej pokožke tak chýbala! Shea You Love Me™ je intenzívny hydratačný krém obohatený o pokožku upokojujúce koloidné ovsené vločky a bambucké maslo, vyhľadávané pre svoje vynikajúce hydratačné účinky. Spoločne dodávajú pokožke jemnosť a hydratáciu, ktorá ju pripraví na krásne opálenie s ekologickou tmavou farbou BioBronze™. Objím tento bronzer so svojimi hodvábne jemnými a krásne opálenými rúčkami!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Fragrance Free (Bez vône).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Zodpovedá zosilňovaču určenému pre extrémne suchú pokožku.
  • Botanic Line je perfektný zosilňovací prípravok, je hypoalergénny a bez vône.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

A-O ‘Shea Moisturizing Complex, BioBronze™ Blend, Eco-Trio™ Tanning

Vlastnosti produktu

A-O ‘Shea Moisturizing Complex - technológia A-O 'Hydratačný komplex z maslovníka luxusné, plné a krémové jablko, ovsené vločky a bambucké maslo.
BioBronze™ Blend - prírodné látky zvyšujúce tvorbu melanínu.
Eco-Trio™ Tanning - opaľovanie s Eco-Trio™, Aloe Vera a vitamíny A a E .

Ako pôsobí produkt

A-O ‘Shea Moisturizing Complex - technológia A-O 'Hydratačný komplex z maslovníka luxusné, plné a krémové jablko, ovsené vločky a bambucké maslo pokožku intenzívne zvlhčujú a zanechávajú ju jemnú s prijemným pocitom.
BioBronze™ Blend - prírodné látky zvyšujúce tvorbu melanínu pripravujú pokožku na tmavé opálenie.
Eco-Trio™ Tanning - opaľovanie s Eco-Trio™, Aloe Vera a vitamíny A a E chránia pokožku pred budúcimi prejavmi starnutia.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Shea You Love Me™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu