3,95 € s 20% DPH

3,29 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Stunner™


Je to tvoj veľký debut, preto nedovoľ miestam, ktoré si je ťažké opáliť, aby ti zabránili naplno si ho užiť! Očar ich krásnymi sexy nohami! Náš DHA leg bronzer je obohatený o kofeín, ktorý pomáha minimalizovať potrebu holenia a zároveň spomaľuje rast chĺpkov, vďaka čomu už konečne budeš mať viac času na to, čo je naozaj dôležité... NA ZÁBAVU! Či už sedíš pri bazéne v Los Angeles alebo si na párty v NYC, svet je len tvojou scénou. Obuj si lodičky a vykroč... teraz si už pripravená na to, aby si im vyrazila dych! Nová a vylepšená náhrada Head Over Heals ponúka 8,5oz bronzer nôh v cenovom rozpätí 30+ EUR, zoznám sa so svojím novým nenahraditeľným pomocníkom.

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Blackberry Amber (Černicový Jantár).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Beeswax and other Shave Minimizers, Caffeine, Instant Bronzers + DHA

Vlastnosti produktu

Beeswax and other Shave Minimizers - včelí vosk a ďalšie minimalizátory potreby holenia pomáhajú eliminovať chĺpky.
Caffeine - kofeín pokožku tónuje a zároveň eliminuje celulitídu, povzbudí a prekrví pokožku.
Instant Bronzers + DHA - okamžitý bronzer + DHA umožňujú krátkodobé aj dlhodobé opálenie pre dokonale tmavý výsledok.

Ako pôsobí produkt

Beeswax and other Shave Minimizers - včelí vosk a ďalšie minimalizátory potreby holenia pomáhajú eliminovať chĺpky a spomaľujú ich rast.
Caffeine - kofeín pokožku tónuje a zároveň eliminuje celulitídu, povzbudí a prekrví pokožku s čím pomáha aby vaše opálenie bolo to najefektívnejšie.
Instant Bronzers + DHA - okamžitý bronzer + DHA umožňujú krátkodobé aj dlhodobé opálenie pre dokonale tmavý výsledok, ktorý skutočne vydrží.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Stunner™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu