3,95 € s 20% DPH

3,29 € bez DPH

Výrobca: SWEDISH BEAUTY™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Swedish Beauty Botanica Girlfriend Sexy™ Legs


Girlfriend Sexy™ Legs je jedinečný, overený, intenzívny DHA Bronzer na nohy s minimalizátormi potreby holenia Shaved Smooth™. S bronzerom na nohy s DHA a minimalizátormi potreby holenia získaš krásne opálenie a saténovo jemnú pokožku bez chĺpkov! Ohoľ si pomocou tohto trojsystému každý centimeter tvojich nožičiek a nechaj jedinečný bronzer, aby sa postaral o dokonalú hydratáciu tvojej pokožky, poskytol jej starostlivosť akú si zaslúži a nakoniec prenikol až do tvojich pórov pre krásne a dokonalé opálenie. Získaš bronz rovnako krásny ako si aj ty! Jedinečný, overený, intenzívny. Ooch zlatko, je len tvoj! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Tropical Berry Bliss (Tropický Bozk Bobúľ - Pomarančový práškový cukor, rajské mango, kandizovaná papája, svetlé drevo, jantárová pačula, tonkové bôby, drvená vanilka).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

  • Predstavenie prídavného produktu kolekcie Girlfriend Sexy™.
  • Založený na zábavnom a koketnom štýle Girlfriend Sexy™, ktorý je jedinečný, overený a intenzívny.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Sealed with Hydration, ShaveSmooth™, Signature Bronze, Skincare Delivered

Vlastnosti produktu

Sealed with Hydration - overená hydratácia, jemná zmes hojivých a hydratačných zložiek pokožku dokonale hydratuje.
ShaveSmooth™ - minimalizátor potreby holenia pomáha eliminovať chĺpky a riziko porezania pri holení.
Signature Bronze - technológia jedinečný bronzer vďaka kombinácii DHA a bronzerov prehlbuje okamžité aj postupné opálenie.
Skincare Delivered - intenzívna starostlivosť o pokožku, technológia Curve Appeal™ a Sweet Treats™ pomáha v boji proti voľným radikálom, vyrovnáva tón pokožky a pokožku krásne hydratuje.

Ako pôsobí produkt

Sealed with Hydration - overená hydratácia, jemná zmes hojivých a hydratačných zložiek pokožku dokonale hydratuje a zanecháva ju hebkú a jemnú. 
ShaveSmooth™ - minimalizátor potreby holenia pomáha eliminovať chĺpky a riziko porezania pri holení, pričom pokožke zároveň dodáva potrebné živiny.
Signature Bronze - technológia jedinečný bronzer vďaka kombinácii DHA a bronzerov prehlbuje okamžité aj postupné opálenie, ktoré je rovnako jedinečné ako si aj ty.
Skincare Delivered - intenzívna starostlivosť o pokožku, technológia Curve Appeal™ a Sweet Treats™ pomáha v boji proti voľným radikálom, vyrovnáva tón pokožky a pokožku krásne hydratuje pre dokonalú sexy pokožku, ktorá bude len tvoja!

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Swedish Beauty Botanica Girlfriend Sexy™ Legs 15ml

Napísať hodnotenie produktu