6,95 € s 20% DPH

5,79 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Treasured™


Kráčaš po ulici so sklonenou hlavou alebo hľadáš pána dokonalého? Priprav sa na to, že svojmu milovanému bronzu teraz povieš ÁNO! S 18-násobným bronzerom na teba teraz čaká svadobná krása s dokonale tmavou farbou, s ktorou si užiješ skutočné chvíle zamilovanosti. Prípravok pre dokonalú krásu nebol ešte nikdy taký jednoduchý. S našou bohatou receptúrou plnou mlieka a cukrového elixíru bude tvoja pokožka krásne jemná. Vo vzduchu už cítiť romantiku, nechaj sa teda rozmaznávať a znovu sa zamiluj. Nová možnosť bronzovania s mliekom v cenovom rozpätí 60+ EUR, dokonalý prípravok pre všetkých fanúšikov Cherish™. Inšpirovaný romantikou a svadbami, ideálna voľba pre svadobné opálenie alebo pre všetkých, ktorí sa chcú jednoducho do svojho nového opálenia zamilovať!

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Peach Prosecco (Broskyňové Prosecco).
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Advanced 18X Bronzing Blend, Optimized ProVitamin D, Sweet as Sugar Elixir, Whole MilkBase Formula

Vlastnosti produktu

Advanced 18X Bronzing Blend - 18X bronzujúca zmes s obsahom DHA a karamelu pre okamžité opálenie.
Optimized ProVitamin D - optimalizovaný provitamín D pomáha posilňovať obranu pokožky pred voľnými radikálmi.
Sweet as Sugar Elixir - vďaka sladkému cukrovému elixíru bude tvoja pokožka na dotyk dokonale hebká.
Whole MilkBase Formula - špeciálna formula na báze mlieka tvoju pokožku vďaka vápniku posilní a zároveň v nej podporí tvorbu melanínu, čo sa prejaví krásnou a sýtou farbou. 

Ako pôsobí produkt

Advanced 18X Bronzing Blend - 18X bronzujúca zmes s obsahom DHA a karamelu pre okamžité opálenie s postupným vývojom farby.
Optimized ProVitamin D - optimalizovaný provitamín D pomáha posilňovať obranu pokožky pred voľnými radikálmi a podporuje jej mladistvý vzhľad.
Sweet as Sugar Elixir - vďaka sladkému cukrovému elixíru bude tvoja pokožka na dotyk dokonale hebká. Alantoín a cukrová trstina tvoju pokožku nielen upokoja, ale aj osviežia a hydratujú.
Whole MilkBase Formula - špeciálna formula na báze mlieka tvoju pokožku vďaka vápniku posilní a zároveň v nej podporí tvorbu melanínu, čo sa prejaví krásnou a sýtou farbou. Tyrozín a vitamín B 2 budú tvoju pokožku hydratovať počas každej sekundy tvojho opaľovania.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Treasured™ 15ml

Napísať hodnotenie produktu