44,50 € s 20% DPH

37,08 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Status Symbol™


Len hovoriť nestačí. Nechaj svoj bronz, nech to povie za teba a urobí z teba bohyňu štýlu s dokonale živým prírodným bronzom! Ukáž svoje odvážne ja so zmesou prirodzených a okamžitých bronzerov, ktoré dodajú každej jednej mdlej pokožke jedinečnú žiaru! Obyčajný bronzer? Ale kdeže! Vynikni s jeho brilantnou fúziou vitamínov a antioxidantov, ktoré dokonale oživia tvoj vzhľad. 90. roky nás lákajú späť, no farba tohto živého bronzera nie je len návratom do minulosti – je to ďalší prelom. Nová možnosť prirodzeného bronzovania v cenovom rozpätí 40 EUR. Návrat do 90. rokov nie je len o trende! Umožňuje aj osobné prispôsobenie sa! Súčasťou balenia sú tiež exkluzívne samolepky DS na fľašku, s ktorými tvoj jedinečný vzhľad ešte viac zdokonalíš! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Berry Brilliance (Krása Bobúľ). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Hydrating Silicone, Natural Bronzers with Caramel, Nordic Orange, Not So Basic Brilliant Blend

Vlastnosti produktu

Hydrating Silicone - pokožku hydratuje a nezanecháva mastný pocit pokožky po opaľovaní.
Natural Bronzers with Caramel - prírodný bronzer s karamelom na podporu prirodzeného vývoja tmavej farby.
Nordic Orange - nordický pomaranč s antioxidantmi a vysokým obsahom vitamínu C.
Not So Basic Brilliant Blend - jedinečná zmes s obsahom saflorového oleja a oleja z avokáda.

Ako pôsobí produkt

Hydrating Silicone - pokožku hydratuje a nezanecháva mastný pocit pokožky po opaľovaní kvôli lepšiemu vstrebávaniu látok do pokožky.
Natural Bronzers with Caramel - prírodný bronzer s karamelom na podporu prirodzeného vývoja tmavej farby a okamžité stmavnutie pokožky.
Nordic Orange - nordický pomaranč s antioxidantmi a vysokým obsahom vitamínu C pokožku regeneruje.
Not So Basic Brilliant Blend - jedinečná zmes s obsahom saflorového oleja a oleja z avokáda pokožku zvláčňuje a jedinečným spôsobom vyzdvihuje odvážne žiarivú krásu.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Status Symbol™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu