129,00 € s 20% DPH

107,50 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Stardom™


S hlavou vo hviezdach, nekonečnými snami a žiarou hviezd bude celý vesmír patriť len tebe! Nastal ten správny čas preskúmať neznáme a zoznámiť sa s tmavou farbou, akú si ešte nevidela! Designer Skin 60X Bronzing Force™ ti spoločne s Dark Abyss Elixir™ a GlowGevity Complex™ dodajú bronz a nekonečnú žiaru, ktoré snáď ani nie sú z tohto sveta. Vyskúšaj dokonalosť prepychovej silikónovej zmesi a Stargaze Flawless Finish™ pre vynikajúci kozmický pocit a dokonalý vzhľad. Vezmi svoj bronz do novej galaxie... Stardom na teba už čaká! Ponúka najtmavšiu a najdlhšie trvácnu bronzujúcu silu v línii Designer Skin, spolu s Miss Designer je to jednoznačne nový trend. Prekonáva súčasné ceny s cieľom ponúknuť ti nový, exkluzívny bronz. 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Mango Champagne (Mangové Šampanské). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Dark Abyss Elixir™, GlowGevity Complex™, Sumptuous Silicone Blend, Stargaze Flawless Finish™, Stellar 60X Bronzing Force™

Vlastnosti produktu

Dark Abyss Elixir™ - dodá tvojej pokožke bezchybný a postupne sa vyvíjajúci odtieň.
GlowGevity Complex™ - pokožku hydratuje a zjemňuje.
Sumptuous Silicone Blend - zanecháva pokožku jemnú s ľahkým pocitom, vynikajúco sa rozotiera.
Stargaze Flawless Finish™ - zaručí tvojej pokožke dokonalý vzhľad.
Stellar 60X Bronzing Force™ - je najtmavšou a najtrvácnejšou kombináciou bronzujúcich prísad pre maximálne opálenie.

Ako pôsobí produkt

Dark Abyss Elixir™ - dodá tvojej pokožke bezchybný a postupne sa vyvíjajúci odtieň, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie.
GlowGevity Complex™ - pokožku hydratuje a dodáva jej oslňujúcu žiaru.
Sumptuous Silicone Blend - zanecháva pokožku jemnú s ľahkým pocitom, vynikajúco sa rozotiera, pokožku hydratuje a dodáva jej mimoriadnu hebkosť.
Stargaze Flawless Finish™ - ti zaručí dokonalý vzhľad a vďaka rozptylu svetla bude tvoja pokožka už na prvý pohľad jemnejšia a mladšia.
Stellar 60X Bronzing Force™ - je najtmavšou a najtrvácnejšou kombináciou bronzujúcich prísad pre maximálne opálenie v línií Designer Skin.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Stardom™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu