62,50 € s 20% DPH

52,08 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Salacious™


Klebety sú tentokrát pravdivé... práve ty si zo všetkých tá najodvážnejšia! No kráľovská odvaha si zaslúži aj kráľovskú žiaru. S naším 11X bronzerom bude dedičstvo tvoje, veď tmavý odtieň je natoľko odvážny, že sa spája jedine s panovníkmi. Vypusti svojho vnútorného vládcu a vychutnaj si bezkonkurenčné výsledky s touto úžasnou formulou na báze krémového oleja, ktorá ponorí tvoju pokožku do rozkoše. Klebety môžu byť nemravné, ale veď to si aj ty. Naprav si korunu a poďme teda vládnuť! Nová bronzujúca formula na báze krémového oleja v cenovom rozpätí 60+ EUR. Ideálne pre milovníkov Conceited™, ale aj pre tých, ktorí hľadajú nové možnosti s viacerými bronzermi! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Wild Berry & Plum (Divoké Bobule a Slivka). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Empowered Empress™ Elixir, Magical Cream Oil Formula, Tantalizing 11X Bronzing Blend

Vlastnosti produktu

Empowered Empress™ Elixir - elixír s obsahom zmesi rubínov a mikroživín.
Magical Cream Oil Formula - magická formula na báze krémového oleja obsahuje zmes Passion Oil pre účinnú hydratáciu pokožky.
Tantalizing 11X Bronzing Blend - dráždivá 11X bronzujúca zmes s obsahom DHA a karamelu pre okamžité opálenie.

Ako pôsobí produkt

Empowered Empress™ Elixir - elixír s obsahom zmesi rubínov a mikroživín, ktoré pleť nielen oživia, ale jej aj dodajú výrazný a oslnivý vzhľad.
Magical Cream Oil Formula - magická formula na báze krémového oleja obsahuje zmes Passion Oil pre účinnú hydratáciu pokožky a dosiahnutie vynikajúcich bronzujúcich výsledkov.
Tantalizing 11X Bronzing Blend - dráždivá 11X bronzujúca zmes s obsahom DHA a karamelu pre okamžité opálenie a postupný vývoj farby.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Salacious™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu