99,00 € s 20% DPH

82,50 € bez DPH

Výrobca: DESIGNER SKIN™

Expedujeme do: 24 hodín

Otázky ohľadom produktu: info@bebrown.sk

Designer Skin Fascinate™


Každý z nás túži po tom, aby si ho iní všimli... s týmto prípravkom si ťa však budú aj pamätať! Rovnako ako vzácny diamant, aj ty budeš žiariť jedinečne ako nikto iný. Dokáže obohatiť aj to najatraktívnejšie vyžarovanie. Rezonujúce farby Dark Diamond Complex™ ti dodajú žiarivú, priam nezabudnuteľnú farbu. Diamant je nerozbitný a tvoj bronz bude tiež, postará sa o to špeciálny Everlasting Color Elixir™ pre okamžitú farebnú dokonalosť s nepretržitou žiarou. Vyčnievaj z radu a dovoľ svojej žiare prekonať všetkých ostatných, fascinuj ich! Nový bronzer v cenovej skupine 99+ EUR z rady Mystical™. Vylepšená verzia populárnej emulzie Mega Magic Silicone pre ešte dokonalejší a ešte hodvábnejší pocit! 

Opaľovací krém je potrebné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože urýchluje proces opaľovania a napomáha maximálnemu rozvinutiu farby, pričom dodáva pokožke antioxidanty, vitamíny a potrebné oleje pre maximálnu regeneráciu a hebkosť pokožky. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním. Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu vôňu Exotic Pineapple Coconut (Exotický Ananásový Kokos). 
Dodatočné informácie - Netestované na zvieratách.

Vlastnosti produktu

Charakteristika produktu

Everlasting Color Elixir™, Exotic Pineapple Coconut Fragrance, Mega Magical Silicone Emulsion, Stunning 27X Dark Diamond Complex™

Vlastnosti produktu

Everlasting Color Elixir™ - obsahuje špecializovaný pomer DHA a erytrulózy, ktorý predlžuje prehlbovanie tanínov.
Exotic Pineapple Coconut Fragrance - vôňa s arómou čerstvého ananásu, limetky, kokosu a jazmínu.
Mega Magical Silicone Emulsion - sme ešte viac vylepšili, aby dokázal predĺžiť trvácnosť farby, opticky rozmazať jemné línie, dodať tvojej pokožke luxusný jemný pocit.
Stunning 27X Dark Diamond Complex™ - v sebe spája čierny orech, divoké indigo a karamel.

Ako pôsobí produkt

Everlasting Color Elixir™ - obsahuje špecializovaný pomer DHA a erytrulózy, ktorý predlžuje prehlbovanie tanínov až o 7 dní a zároveň zabezpečuje dokonalé, bezchybné sfarbenie.
Exotic Pineapple Coconut Fragrance - vôňa s arómou čerstvého ananásu, limetky, kokosu a jazmínu pomáha udržať zvodnú príťažlivosť aj po opaľovaní.
Mega Magical Silicone Emulsion - sme ešte viac vylepšili, aby dokázal predĺžiť trvácnosť farby, opticky rozmazať jemné línie, dodať tvojej pokožke luxusný jemný pocit a zanechať ju hodvábnejšiu a jemnejšiu ako kedykoľvek predtým.
Stunning 27X Dark Diamond Complex™ - v sebe spája čierny orech, divoké indigo a karamel, ktoré sa spoločne postarajú o tento úžasný, nádherný bronzer 27X.

Hodnotenie

Napísať hodnotenie produktu

Designer Skin Fascinate™ 400ml

Napísať hodnotenie produktu